Вартість квартири залежить від обсягу загальнобудівельних робіт та комплектації. Початкова вартість Пакет "Базовий" від 9000 грн.

Обсяг загальнобудівельних робіт та комплектація квартири - "Базовий"

У вартість кватири входить: склопакети та вхідні двері; комунікації, заведені всередину квартири (електричні мережі, каналізація, холодна вода та інше); індивідуальна опалювальна система; стяжка підлоги і стін, балкон-лоджія засклені.

Обсяг загальнобудівельних робіт та комплектація квартири - "Стандарт"

У вартість квартири входить: всі «чорнові» роботи і декілька видів додаткових модернізацій. Додатково в чистове оздоблення входять: підготовлені підлоги для настилу підлогового покриття (лінолеум або ламінат); вирівняні стіни і стелі (штукатурка, шпаклівка, грунтовка, побілка, паперові шпалери або моделі під фарбування); місця для стельових світильників, розеток і вимикачів базовий набір сантехніки (унітаз, змішувач, ванна, умивальники); робоча зона в кухні, оброблена кахлем, а також підлоги і стіни у ванній кімнаті і туалеті; міжкімнатні двері.

Обсяг загальнобудівельних робіт та комплектація квартири - "Преміум"

У вартість квартири входить: Обсяг загальнобудівельних робіт та комплектація квартири варіант "Базовий"+"Стандарт".А також меблі під замовлення. Техніка під замовлення.


Обсяг будівельних робіт та комплектація квартири обговорюється додатково та закріплюється додатковою угодою до договору купівлі-продажу нерухомості.

=====


Характеристика комплексу

Площа земельної ділянки - 1,5 га

Кількість будинків - 2

Поверховість - 4

Територія закритого типу

Контакти

Telephone:+38(063)404-00-41
Email: nashdimn@gmail.com
Website: www.zeleniy.com.ua

Житомирська обл.
м.Новоград-Волинський,
вул. Соборності 14,
11700

окна фотограф html php памятники знакомства